Jestem stylistką i wizażystką od 15 lat. Doradzam jak odnaleźć w sobie nie odkryte pokłady atrakcyjności, które każdy z nas ma. Posiadam własne Studio Makijażu i Stylizacji "STYL". Jestem specjalistą w dziedzinie analizy kolorystycznej, stylizacji, kreowania wizerunku i makijażu. Szersze spektrum widzenia tych zagadnień dały mi ukończone międzynarodowe ( francuskie i niemieckie) oraz polskie szkoły, kursy i warsztaty.

Pobierz certyfikaty
Pracuję przy pokazach, sesjach fotograficznych oraz programach telewizyjnych. Uczę w gdańskich szkołach makijażu i stylizacji. Współpracowałam z międzynarodowymi firmami kosmetycznymi Yardley of Londyn, Lumene, Lina Bocardi, Manhattan jako wizażystka na Polskę północną i szkoleniowiec z zakresu kosmetyki i makijażu.

Jako osobista stylistka, współpracuje z różnymi ludźmi. Przy dobieraniu stroju zwracam szczególną uwagę na osobowość klienta. Przy czym równie ważne jest uwzględnienie odpowiedniej kolorystyki, proporcji ciała, charakteru pracy, stosowności i kultury stroju. Jednak zawsze najważniejsze jest dla mnie by osoba czuła się ubrana a nie przebrana. Gdyż nie jest sztuką naśladowanie kogoś, jest nią posiadanie własnego, niepowtarzalnego stylu i czerpanie z tego radości.

Zapraszam do odkrywania nowych możliwości w stroju i makijażu oraz do podzielenia moich fascynacji kolorami z całym bogactwem ich odcieni, ilością, nasyceniem, możliwością łączenia oraz ich magią i siłą działania.

Do zobaczenia,
Marzena Niewiarowska